poniedziałek, 16 września 2013

"Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem..."przepraszam...

Ostatnimi czasy otrzymałam bardzo miłe wyróżnienia. Jest mi oooogroomnie miło i bardzo za nie dziękuję, ale... Właśnie. Nie wyrabiam. W pracy zawodowej mam "pilny " projekt, coraz szybciej zapada zmierzch i aura już jesienna. Do tego starania związane z byciem przykładną żoną i mamą. I to wszystko sprawia, że wieczorową porą nie mam siły na nic i nie tylko na pisanie bloga ale nawet na robótki. Co z kolei sprawia, że na chwile obecną nie mam co pokazać ale nie mam też czasu na "obowiązki" z jakim wiąże się otrzymanie wyróżnienia. Dlatego chciałabym wszystkie wyróżniające mnie osoby bardzo przeprosić za nie podjęcie się przeze mnie tego zadania ale poprostu i po ludzku nie dam rady...
Dziękuję za wyrozumiałość i bardzo serdecznie pozdrawiam.

Do następnego... mam nadzieję, że się jakoś szybko ogarnę. 

3 komentarze:

 1. Domyślam się, że masz dużo zajęć, ale to co pokazałaś wystarczyło mi by Cię wyróżnić. Twoja Świnka Peppa mnie po prostu oczarowała. Trzymaj się ciepło i jak najlepiej dbaj o siebie i swoją rodzinę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam, że świnka wymiata! Magda, dla mnie i tak jesteś the best! cały czas się zastanawiam jak Ty to wogóle wszystko ogarniasz- ja mam "TYLKO" Męża, Wojtka i dom i czasem wrażenie że nie ogarniam, a co dopiero Twoja praca(hmmm,coś o tym wiem;) ) i robótki... Więc głowa do góry i nic yno przetrwać do wiosny;) aczkolwiek ja zaraz wyciągam moje fioletowe ocieplacze i żadna jesien/zima mi nie straszna :) pozdrawiam!
  p.s. widzisz,ja nawet nie daje rady odpisać na smsa w terminie:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciebie to nie masz pojęcia jak bardzo bym chciała na kawce u siebie zobaczyć!!!

   Usuń